Szombathelyi Haladás VSE U12 – Lurkó UFC U12 0–7 (0–1, 0–2, 0–3, 0–1)
Lurkó UFC U12:
Borsits – Reiber, Horváth L., Cséve – Poór, Szabó Z. – Lakatos, Staritzbüchler, Komp.  Cserék: Herceg, Kovács Zs., Koltai, Horváth Á., Lőrincz, Szőke, Varga L., Kiss D., Wágner. Vezetőedző: Orbán Dániel.
Gólszerzők: Lakatos (3), Komp, Kiss D., Szabó Z., Herceg (büntetőből)

A második fordulóban a Haladás VSE látta vendégül a Lurkó UFC U12-t (2013). A találkozó délben kezdődött és végig nagy forróság volt a műfüves pályán. Az első perctől kezdve mi voltunk a kezdeményező fél, sokat birtokoltuk a labdát és vezettünk támadásokat. Az első negyedben ez egy gólt eredményezett, Komp Alex szerezte ezt. A második etapban tovább nőtt a különbség, Szabó Zalán egy szabadrúgást tekert el a sorfal felett. Kiss Dani előbb büntetőből nem tudott betalálni, azonban pár perccel később egy ide-oda pattogó labda után már igen, így 3-0 volt javunkra 40 perc játék után.

A harmadik felvonásban Lakatos Dávid szélről indulva mesterhármast szerzett! Az utolsó felvonásra is maradtak tartalékjaink, határozottan és gólokra éhesen játszottunk. Befejezéseinkbe hibák csúsztak, azonban a büntetőpontról ezúttal Herceg Kornél már eredményesnek bizonyult, ezzel kialakítva a 7–0-s zöld–fekete-sikert.

Gratulálok a srácoknak! Végig koncentrált és kiegyensúlyozott teljesítményt nyújtottak, emellett abszolút kihasználták a pályán töltött idejüket. Labdával ötletesen építkeztünk és szép támadásokat is vezettünk. Különösen a harmadik negyed tetszett, mikor megtaláltuk az üres oldalon helyezkedő játékosokat. Labda ellen szintén jól dolgoztunk, letámadásaink során sok labda került begyűjtésre. Védőink végig magasan a félpályán helyezkedtek és az adódó 1:1 szituációkat és a labdaszerzés utáni átmeneteket hibátlanul oldották meg, így ellenfelünk át sem tudott jönni a mi térfelünkre

– dicsérte tanítványait a vezetőedző, Orbán Dániel.