Lurkó UFC U12 – Balatonfüredi USC U12 6–0 (4–0, 1–0, 1–0, 0–0)
Lurkó UFC U12:
Borsits – Koltai, Horváth L., Cséve – Poór, Szabó Z. - Wágner, Reiber, Horváth Á. Cserék: Szőke, Lőrincz, Hoffmann, Kiss D. Vezetőedző: Orbán Dániel.
Gólszerzők: Szabó Z. (6., 1–0; 11., büntetőből, 3–0; 13., 4–0; 37., 5–0), Reiber B. (10., 2–0), Szalai (51., öngól, 6–0)

Az őszi szezon utolsó hazai mérkőzésén a Balaton-partról fogadtunk vendégeket. A hetünk nem alakult a legfényesebben, kissé felborult edzésdinamikával, a szokottnál kisebb létszámmal dolgoztunk. Ennek ellenére bátran kijelenthetem, szezonunk legjobb első 20 percét produkáltuk! Szabó Zalán 7 perc alatt mesterhármast lőtt, és közben Reiber Bence is betalált egyszer. Dinamikusan játszottunk, sokat 1:1-eztünk, a kapu előtt pedig könyörtelenek voltunk. Ezek után kissá alábbhagyott a lendület, de fölényben játszottunk. A második negyedben Szabó Zalán megszerezte megszerezte gólját is ezúttal egy távoli szabadrúgásból. A harmadik játékrészben egy öngól alakította ki a 6-0-ás végeredményt. Az utolsó etapra ellenfelünk is kibontakozott, azonban védelmünk stabilnak bizonyult.

Nagyszerűen kezdtük a mérkőzést: első öt helyzetünkből négy gólt, illetve egy kapufát lőttünk! Szabó Zalán góljai már mérkőzések óta érlelődtek, így a rúgott mesternégyes számomra nem meglepetés. Természetesen gratulálok neki, valamint az egész csapatnak, hiszen alapelveinkhez hűen igyekeztük végigjátszani a 80 percet