Király SE U16 – Lurkó UFC U16 4–1 (1–0)
Lurkó UFC U16: Gáspár (Szalai-Horváth, 46.) – Hoffmann (Poór B., 82.), Lakner, Andor, Ravasz A. – Varga N., Bertók – Babarcki, Tompa, Molnár G. (Gregorich, 58.) – Horváth B. (Bedőcs, 58.). Vezetőedző: Iszak Sándor.
Gólszerző: Varga N. (68., 2–1)

A 6. percben már nagy helyzetet alakítottak ki a hazaiak – ez még kimaradt –, de egy perc múlva egy mélységi indítás után már előnybe kerültek. Bő negyedóra kellett ahhoz, hogy belerázódjunk a meccsbe. Volt előttünk is lehetőség, Horváth Barna lövése, valamint Bertók Gergő helyzete is góllal kecsegtetett, utóbbinál a rövid saroknál védett nagyot a kapus.

A 64. percben egy félpályáról elvégzett szabadrúgás után nem tudtunk felszabadítani, az ide-oda pattogó labdából pedig gólt kaptunk, 2–0. Négy perc múlva szépítettünk! Andor István indítása után a védők hibáját kihasználva Varga Nimród lépett ki és lőtt a kapuba, 2–1. A 72. percben Bertók Gergő szabadrúgása a kapufán csattant, a lecsorgót nem tudtuk bepiszkálni a kavarodásban. Egy perc múlva viszont egy kontrából betaláltak az újperintiek, így 2–2 helyett 3–1-re módosult az eredmény. A 83. percben egy távoli lövéssel eldőlt a három pont sorsa, így 4–1-es vereséget szenvedtünk.

Langyosan kezdtük a meccset, helyzete és góljai lett az ellenfelünknek. Visszajöttünk a meccsbe ezek után, leginkább mezőnyben folyt a játék, ám nem voltunk igazán élesek, a lehetőségeinket kihagytuk. A II. félidő elején ők próbálták döntésre vinni a meccset letámadással, de nagy helyzeteik nem voltak. Egy flipperes bekapott találat után mi is tudtunk gólt szerezni a védők hibáját kihasználva. Egy a hazaiak második góljához hasonló szituációból mi sajnos nem találtunk be, míg ők a kontrából 3–1-re elhúztak és eldöntötték a meccset. A hazaiak 7-ese, Kolompár Norman nagy gólt rúgott – ő volt egyébként a mezőny legjobbja: ma nem tudtuk semlegesíteni. Összességében a motiváltabb hazaiak megérdemelten győztek