Lurkó UFC U12 – Hévíz SK U12 5–0 (0–0, 2–0, 1–0, 2–0)
Lurkó UFC U12:
Borsits – Wágner, Poór, Reiber – Szabó Z., Herceg – Horváth Á., Staritzbüchler, Lakatos Cserék: Kiss D., Lőrincz, Varga L., Szőke. Vezetőedző: Orbán Dániel.
Gólszerzők: Kiss D. (26., 1–0; 28., 2–0; 72., 4–0; 80., 5–0), Herceg (51., 3–0)

A csapatoknak ezúttal nem csak egymással, hanem a zord időjárással is meg kellett küzdeniük. A körülmények azonban kegyesek voltak hozzánk, a szél néha lecsillapodott, valamint a csapadék is csak kétszer, rövid időre mutatta meg magát. Bátran és aktívan kezdtünk, odaszögezve ellenfelünket a kapujukhoz. A negyed vége felé ez átfordult és a héviziek alakítottak ki helyzeteket, Borsits Boldi kétszer is nagyot védett, majd egyszer a kapufa is kisegített minket. Így elmondható, hogy igazságos döntetlen volt az állás az első negyed után.

A második felvonásban ismét magunkhoz ragadtuk az irányítást, Kiss Dani két percen belül duplázni tudott: előbb szöglet, majd egy beadás után. 40 percnyi játék után sem változott a mutatott kép, több helyzetet tudtunk kialakítani, valamint mezőnyben is többet birtokoltuk a labdát.

Az 51. percben Wágner Bence beadására érkezett a hosszú oldalon Herceg Kornél, aki kapásból a hálóba lőtt, 3–0.

Az utolsó etapban szintén duplázni tudott Kiss Dani, előbb bedobás után cselezett befelé és lőtte ki a hosszú alsót, majd középről átlövésből volt eredményes, ezzel kialakítva a végeredményt.

Gratulálok a srácoknak, jó mentalitással álltak bele a mai mérkőzésbe és a legtöbb játékelemben felülmúltuk vendégeinket. Öt játékosom is hiányzott sérülés vagy betegség miatt, így a többiek megfelelő mennyiségű játékpercet kaphattak és éltek is vele! A hiányzóknak gyors felépülést kívánok, dolgozunk tovább a megkezdett úton